Efektywne wydanie pieniędzy na remont czy modernizację, ułatwia audyt energetyczny.

Jest to kompleksowa analiza aktualnego zużycia energii w modernizowanym budynku,  wskazanie  obszarów, w których można oszczędzać energię oraz propozycja rozwiązania techniczne, które pozwolą obniżyć koszty eksploatacji i zwiększyć komfort użytkowników. Audyt pozwala uniknąć wydawania pieniędzy na pozorne usprawnienia.

Audyt energetyczny

link: www.BIPO.com.pl

Po szczegóły dotyczące robót i materiałów budowlanych zapraszamy na naszą dedykowaną stronę internetową :  

 

 

Dostawa materiałów budowlanych

Warto tak zorganizować dostawy aby potrzebne towary były na czas: nie za wcześnie i nie za późno. Logistyka to podstawa, bo nigdy nie ma nadmiaru czasu ani miejsca. Dobrze też aby wszystkiego było w sam raz: nie za dużo i nie za mało.

Chociaż z nami to akurat nie problem: jak zabraknie dowieziemy, a jak zostanie odbierzemy.

Jak to słusznie zauważono w pewnej polskiej komedii: "coraz trudniej o dobrą opiekunkę do dziecka". Ta prawidłowość dotyczy również budowlańców. Są oczywiście  przeróżne portale, gazety i poczty pantoflowe ale prawda jest taka, że brakuje rąk do pracy. Tych którzy pracują nie ma w nadmiarze. Jeszcze mniej jest ekspertów w swoim fachu.

Mamy rozeznanie w kwalifikacjach i wolnych terminach wielu prawdziwych fachowców.

Jesteśmy przydatni na każdym etapie robót, potrafimy wsłuchać się w potrzeby i uwzględniamy wybory naszych klientów, ale zachęcamy też do skorzystania z naszego doświadczenia. 

Niezależnie od tego czy chodzi o budowę altanki czy fabryki, trzeba zacząć od przygotowania robót. Zaczyna się od szczegółowego określenia zakresu prac - przy większych zadaniach konieczny jest zakup lub zlecenie wykonania projektu. Dalej wybór technologii wykonywania robót i materiałów wraz z obmiarem i oszacowaniem kosztów, co jest już sporym wyzwaniem.

Pomagamy w podjęciu kluczowych decyzji, błędy mogą być kosztowne.

Organizacja ekip wykonawczych

Przygotowanie robót

`

budowa

remont

docieplenie

                                                MIESZKAM TANIEJ, bo mój dom jest tani w eksploatacji. Jest solidny, zbudowany na lata, nie wymagający częstych napraw, o małym apetycie na energię cieplną.

W starszych budynkach poddanych  termomodernizacji również można znacząco obniżyć zużycie energii cieplnej poprzez docieplenie przegród zewnętrznych (ścian, stropów czy dachów).

budowa nowoczesnego czyli energooszczędnego domu

idź na skróty:

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave