czasem można uniknąć wzywania serwisu

Komunikat Panasonic Polska:

Z przyjemnością informujemy, że już od tego miesiąca (maja 2021)  klienci końcowi mają możliwość korzystania z dedykowanego specjalnie dla nich numeru infolinii oraz formularza kontaktowego.

Celem Contact Center B2C jest zapewnienie klientom końcowym wsparcia przed i po zakupie urządzeń z kategorii ogrzewania i klimatyzacji. Na naszej stronie internetowej działu Aircon, klient końcowy w odświeżonej zakładce "Skontaktuj się z nami" odnajdzie formularz kontaktowy oraz numer telefonu:  800 080 911.                                                        

podaję dalej

Serwis jest płatny

Niemal wszyscy producenci  urządzeń  wykorzystywanych do  zasilania budynków w energię, wymagają  regularnego przeprowadzania przeglądów serwisowych przez autoryzowanych serwisantów.  Jest to jeden z podstawowych warunków  udzielanej przez producenta gwarancji.  

Nasza firma świadczy autoryzowane gwarancyjne i pogwarancyjne  usługi serwisowe na rzecz firm:  Panasonic, Rotenso i SolarEdge. 

Koszty usług serwisowych są zróżnicowane. Zależą od producenta, rodzaju instalacji i wykorzystywanych w niej urządzeń.  Szczegółowy cennik usług serwisowych  znajduje się tutaj.

 

Serwis jest płatny - ale od czego jest nasza PROMOCJA ?

 

Tylko niektórych stać na kolekcjonowanie dzieł sztuki,  za to wszyscy mogą zbierać  DARMOWE SERWISY korzystając z promocji

BIPO PODAJ DALEJ.

Wystarczy polecić nas rodzinie,  znajomym,  sąsiadom. Za każdego tak pozyskanego nowego Klienta, nasz  dotychczasowy  Klient  otrzyma 100% rabatu na serwis gwarancyjny lub pogwarancyjny.

Regulamin promocji dostępny tutaj lub w siedzibie naszej firmy.

Możesz już teraz zgłosić zainteresowaną osobę klikając

przycisk poniżej i wypełniając ankietę.

Zasady promocji   BIPO  PODAJ  DALEJ

zamów serwis

 Serwis jest ważny

dzięki serwisowaniu Twoje urządzenia w czasie gwarancji i po jej zakończeniu będą pracowały wydajniej, dłużej i taniej

Brak regularnego serwisu prowadzi do utraty gwarancji

serwis

czyli

dlaczego czasem

warto wezwać fachowca

idź na skróty:

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave